czwartek, 1 sierpnia 2013

Unboxing, czyli walenie gruchy do kartonów o.O

Od kilku lat mamy w internetach dziwną tendencję zapoczątkowaną z niewiadomego powodu. Mowa tutaj o filmach z unboxingu nowego tableta/karty graficznej/gry komputerowej. Mówiąc w skrócie na YouTube pojawiają się filmiki, w których autor (najprawdopodobniej chcąc polansować się nowo zakupioną pierdółką) z iście orgazmiczną przyjemnością i niezwykłym pośpiechem rozczłonowuje pudełko, w którym znajduje się jego zabawka.
Jaki ma to konkretnie cel? Pokazać jak sprzedawcy starannie zapakowali swój produkt? Wyrazić swoje zamiłowanie do opakowań? Może po prostu poszpanować przed całym internetem, że mnie stać?
Ja uważam, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Dzięki informacjom zdobytym przez moich niezawodnych, łotewskich szpiegów-ninja wiem, że za całą tą otoczką lansu i zrobienia sobie dobrze kryje się prawdziwie szlachetny cel – walka z uprzedmiotowianiem kartonów. Tak, teraz pewnie wielu z was ogarnia zawstydzenie, bo pewnie i wy ignorujecie swoje kartony i rzucacie je z kąta w kąt, nie licząc się z ich uczuciami. To niedopuszczalne! Dlatego właśnie kartony poprzez tego typu materiały na YouTubie wyrażają swój sprzeciw i walczą o swoje prawa.
Nie bądź obojętny/obojętna i też weź udział w akcji 'kartony ocalone przed zapomnieniem'. Wyciągnij ze swojej szafy czy strychu porzucone pudełka, zetrzyj z nich kurz i dołącz do internetowej społeczności walczącej o prawa uciśnionych kartonów. Ja już osobiście dołączyłem do przedsięwzięcia:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz